Duben 2007

Já soutěžím... 2

29. dubna 2007 v 17:41
A pak až to začne tak mi nezapomeňte dát hlas........


uuuuuuuužasný video

27. dubna 2007 v 16:27 | Barunka |  →Widejka

New desain

27. dubna 2007 v 10:35 | Barunka
Taq už sem zase změnila desain....... je dobrej ne??? a dyž už tady ste taq skočte do návštěvní knihy do klik a hoďte tam hlas................... a taqy o mých stránkách můžete říct ostatním....... a nezapomeňte napsat co si o tomto blogu myslite.....choďte sem často.... klidně si napište co byste sem chtěli..... dneska je stejně supa den..... nic nedělám jen tak sedim u počítače a píšu si články do blogu.... i když to je jen jeden článek ale to newa.......... =D

Básnička

25. dubna 2007 v 16:09 | Barunka |  Po3t..
tak tudle sem složila... trvalo mě to pul hodky.... já sem tak strašně happy........... moje první básnička..... doufám že se wam bude líbit...................... já na to přišla....já sem cool......... johoho..
Konec
Noc a venku svítí měsíc,
já miluju tě víc a víc.
Jen kvůli tobě nemůžu spát,
miluju tě a musím ti lhát.
Máš jinou a mě už nechceš,
vše co ti řeknu je stejně lež.
Dusím to v sobě a nemůžu to vydržet,
chtěla bychaby to věděl celý svět,
miluju tě a ty už mě nechceš!
Chtěla bych slyšet: Já bez tebe nemůžu žít!
vrať se ke mě, chci abychom mohli zase spolu být.
Já wím, že ty to neřekneš,
že ty už s jinou seš.
Smířit se s tím neumím,
proto to radši hned skončím,...
Už sem na cestě ticha,
a ty???se jen směješ cha cha cha
Světlo v tunelu už vidim
už nigdy tě neuvidim
Miluju tě,..................

Básničky

25. dubna 2007 v 14:59 | Barunka |  Po3t..
Já neumim skládat básničky........................ mno prostě mi to nejde taq tady ňáký sou co sem našla na netu........................................... a dyž tady teda ste tak byste mohli jít do návštěvní knihy do klik a hodit tam hlas....................

Smrt

Od narození umíráš,
smrt je součást života,
tikot hodin nevnímáš,
jen když přijde samota.
Že naše těla, ba i duše,
červi v zemi sežerou,
nezbudou než suché růže
na náhrobku se stuhou.

V noci ve tmě, když usínám,
myslím na smrt, na žití,
co ještě stihnu, co vykonám,
než zem mé tělo pohltí.

Já soutěžim...

25. dubna 2007 v 14:33 | Barunka
a nezapomeň mi dát hlas....................

Hodně málo o něm

25. dubna 2007 v 14:06 | Barunka
Datum narození:31.01.1981 Místo narození:Memphis, Tennessee, USA Znamení:vodnář A ty je přibližný popis jeho nové desky Future Sex/ Love Sounds
1) FuturSex-Lovesound
Hned od začátku vám Justin a Timbaland servírují to v čem dnes na popové scéně kralují. Zajímavé aranžmá, kvalitní chytlavý refrén. FuturSex-Lovesound je dobrá píseň jak dělaná na pořádný start popového večírku.
2) SexyBack
A hned s druhou písničkou přichází první vrchol desky. SexyBack vás na parketu rozhýbe ať chcete nebo ne. Tak nějak si představuji Pop v roce 2006! Přiznám se nejdříve my neseděl refrén, který se až moc opakuje. Ovšem po 2 dalších posleších jsem přišel na to, že tak to musí být a je to správně.Ale mě se tahle písniška totálně nelíbí..... jak jednou řekl mladší Brzobohatý v esu: ... to se musel Timbaland zbláznit dyž vydal tudle písničku!!!! =D
3) Sexy Ladies-Let Me Talk to You Prelude
Další potencionální "ladies" singl. Povedená a výrazná basová linka vás provede celou písní, která bohužel ke konci ztrácí tempo.
04) My Love
Absolutní vrchol alba! Tohle je poloha která Justinovi sluší nejvíc. Nechybí zde nic co má mít opravdový megahit. Vsadím se, že My Love získá spoustu ocenění a Justinovy zajistí nehynoucí slávu která je jak známo v popu velice vrtkavá. Výborně se zhostil role i hostující T.I.
05) Lovestoned-I Think She Knows [Interlude]
U této písně mám pocit jako by mě Justin naléhavě přemlouval abych mu uvěřil to co mi sděluje. To se mu daří. Je zde dobře použitá orchestrální smyčka. Ke konci Justin přidá svůj beat-box, který známe už s rock Your Body. I tato píseň pořád drží laťku hodně nahoře.
06) What Goes Around...-...Comes Around [Interlude]
Píseň se nese v duchu Cry Me A River. Sice není tak dokonalá ale je určitě nadprůměrná. Je to další potencionální singl. Opět výborný refrén. Musím se přiznat, že mě zaráží s jakou lehkostí píseň plyne. Nevtíravá ale chytlavá.
07) Chop Me Up
V prvním okamžiku jsem měl pocit, že poslouchám jiné album a to Hip Hopové, ale za pár vteřin se vrací opět na vlnu Popu. Takhle by podle mě mělo vypadat skloubení Mtv Hip-Hopu a popu současnosti. Otázka je jestli se Mtv Hip-Hop už nezařadil do škatulky popu. Píseň se nenechává zahanbit kousky které zněly před ní. Je vidět,že Justin má okolo sebe výborný tým, který se snaží aby nikdo ani na chvíli nezapochyboval kdo je v současnosti na vrcholu popového Olympu.
08) Damn Girl
Ooo… teď na scénu přichází will.i.am. Hned v prvních tónech poznáte jeho rukopis. Je zde jeden z nejlepších beatu na albu. Určitě další hit. Ale tentokrát je to spíš velká zásluha will.i.ama než Justina.
09) Summer Love-Set the Mood [Prelude]
Doufám, že mě nikdo nebude podezírat ze zaujatosti, a ten kdo mě zná ví, že nejsem člověk, který poslouchá pop, ale opět musím konstatovat že je tu další vrchol alba. Kolikátý už? Radši nepočítat. Nikdy jsme si nedovedl představit že u popového alba budu takhle zaposlouchaný a spokojený s tím co slyším.
10) Until the End of Time
Trošku zvolněné tempo. Pro mě asi nejslabší píseň, která je ale 100% směřována k něžnějšímu pohlaví.
11) Losing My Way
Teď se mi zdá že Justin už přeci jen ztrácí dech. Ale kdo by mu to neodpustil. Jedna černá ovce na albu je přesto obdivuhodný výkon.
12) (Another Song) All Over Again
Nejpomalejší song na desce. Typický ploužák. Zavřete oči a uvidíte dívku svých snu jak s ní kroužíte v těsném obětí na parketu. Tak o tomhle je přesně tato píseň. A hlavně má duši. Dominuje zde výborné piano uměle podbarvené akustickou kytarou.
13) Pose
Obnovená spolupráce se Snop DOggem. Popová "vypalovačka" na konec. Dobré a důstojné rozloučení s deskou.
Závěrem můžu jen říct. Král Michael Jackson už je dávno mrtev a konečně je tu nový. Famfáry pro Justina Timberlaka a jeho producentský tým!

Pár fotešek

25. dubna 2007 v 14:00 | Barunka

Něco o ní

25. dubna 2007 v 13:58 | Barunka
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

Pár fotek

25. dubna 2007 v 13:52 | Barunka

Něco málo o ní

25. dubna 2007 v 13:50 | Barunka
Ciara Harris, celým jménem Ciara Princess Harris, se narodila 25.10.1985 v Austiny v Texasu. Nyní žije v Atlantě v Georgii, ale jako většina vzrůstajících hvězd se dá předpokládat že v tomto doupěti moc dlouho Ciara nezůstane. Ciara se svým temperamentem už osidlovala obydlí např. v Německu, New Yorku, Kalifornii, Arizoně a Nevadě, Ciara odmaturovala na Riverdale High v roce 2003.
Nové album The Evolution obsahuje i hit Like A Boy..............

Hezkýýýý

25. dubna 2007 v 13:44 | Barunka
Tady se můžete podívat i na jiný obrázky
Můžete mi prosim napsat do komentářů co sem mám hodit???? už mě nic nenapadá..........................................................................................


Pro Davídka ....

12. dubna 2007 v 16:12 | Barunka
Můj kamoš si přál abych mu udělala rubriku........
Tak tady ji máš davide a vše co si sem chtěl taky!!!!!!!!!!!!!
Tenndle obrázek je úžasnej... to je vidět že má david vkus... =D
a dalšííí
A tady je ta reklama co si sem chtěl....
a ještě tam chtěl toto.....

Přečteš to......

6. dubna 2007 v 20:10 | Barunka
záhada

Tak tady je takovej roztomilej testík....

6. dubna 2007 v 19:58 | Barunka

Test

1.Jsi hezký ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

2. Jsi chytrý ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

VYHODNOCENÍ:
2 body: Jsi hezký a chytrý
1 bod : Jsi buď hezký nebo chytrý
0 bodu: Jsi škaredý debil

Samozřejmě nic ve zlym....

Pikachu...

6. dubna 2007 v 19:55 | Barunka
Tak tady je pikachu dyž se sebou ně co udělá....
Obrázek “http://i123.photobucket.com/albums/o299/death222-dark/7-6.jpg?t=1165346290” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

A tady jsou další klipy...

5. dubna 2007 v 18:08 | Barunka |  →Widejka
Prostě bez hudby nemůžu žít ... a bez klipů taky ne! =D

Citáty o lásce

5. dubna 2007 v 18:02 | Barunka |  C!t@ty..
Láska je jen trápení, ale přesto ji k životu potřebujeme...
Myslet lze jen rozumem, ale chápat jen srdcem...

I velká láska je jen malou náhradou za první lásku...

Láska je věc, kterou lze mít, nikoliv vlastnit...

Láska je jako válka- snadné si začít, ale nesnadné skončit...

Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež....
Tak tohle je pěkný:
Nikdy se nemrač, i když jsi smutný,protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu.
Ptá se láska přátelství: "Co tu děláš, když jsem tu já?" A přátelství jen tiše odpoví: "Jsem tu, abych utíralo slzy, které ty způsobíš."
Mít někoho rád a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat..
Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.
I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět.
Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy.
Teprve až se zaplní bolestí, dozví se o jejich existenci.