Hodně málo o něm

25. dubna 2007 v 14:06 | Barunka
Datum narození:31.01.1981 Místo narození:Memphis, Tennessee, USA Znamení:vodnář A ty je přibližný popis jeho nové desky Future Sex/ Love Sounds
1) FuturSex-Lovesound
Hned od začátku vám Justin a Timbaland servírují to v čem dnes na popové scéně kralují. Zajímavé aranžmá, kvalitní chytlavý refrén. FuturSex-Lovesound je dobrá píseň jak dělaná na pořádný start popového večírku.
2) SexyBack
A hned s druhou písničkou přichází první vrchol desky. SexyBack vás na parketu rozhýbe ať chcete nebo ne. Tak nějak si představuji Pop v roce 2006! Přiznám se nejdříve my neseděl refrén, který se až moc opakuje. Ovšem po 2 dalších posleších jsem přišel na to, že tak to musí být a je to správně.Ale mě se tahle písniška totálně nelíbí..... jak jednou řekl mladší Brzobohatý v esu: ... to se musel Timbaland zbláznit dyž vydal tudle písničku!!!! =D
3) Sexy Ladies-Let Me Talk to You Prelude
Další potencionální "ladies" singl. Povedená a výrazná basová linka vás provede celou písní, která bohužel ke konci ztrácí tempo.
04) My Love
Absolutní vrchol alba! Tohle je poloha která Justinovi sluší nejvíc. Nechybí zde nic co má mít opravdový megahit. Vsadím se, že My Love získá spoustu ocenění a Justinovy zajistí nehynoucí slávu která je jak známo v popu velice vrtkavá. Výborně se zhostil role i hostující T.I.
05) Lovestoned-I Think She Knows [Interlude]
U této písně mám pocit jako by mě Justin naléhavě přemlouval abych mu uvěřil to co mi sděluje. To se mu daří. Je zde dobře použitá orchestrální smyčka. Ke konci Justin přidá svůj beat-box, který známe už s rock Your Body. I tato píseň pořád drží laťku hodně nahoře.
06) What Goes Around...-...Comes Around [Interlude]
Píseň se nese v duchu Cry Me A River. Sice není tak dokonalá ale je určitě nadprůměrná. Je to další potencionální singl. Opět výborný refrén. Musím se přiznat, že mě zaráží s jakou lehkostí píseň plyne. Nevtíravá ale chytlavá.
07) Chop Me Up
V prvním okamžiku jsem měl pocit, že poslouchám jiné album a to Hip Hopové, ale za pár vteřin se vrací opět na vlnu Popu. Takhle by podle mě mělo vypadat skloubení Mtv Hip-Hopu a popu současnosti. Otázka je jestli se Mtv Hip-Hop už nezařadil do škatulky popu. Píseň se nenechává zahanbit kousky které zněly před ní. Je vidět,že Justin má okolo sebe výborný tým, který se snaží aby nikdo ani na chvíli nezapochyboval kdo je v současnosti na vrcholu popového Olympu.
08) Damn Girl
Ooo… teď na scénu přichází will.i.am. Hned v prvních tónech poznáte jeho rukopis. Je zde jeden z nejlepších beatu na albu. Určitě další hit. Ale tentokrát je to spíš velká zásluha will.i.ama než Justina.
09) Summer Love-Set the Mood [Prelude]
Doufám, že mě nikdo nebude podezírat ze zaujatosti, a ten kdo mě zná ví, že nejsem člověk, který poslouchá pop, ale opět musím konstatovat že je tu další vrchol alba. Kolikátý už? Radši nepočítat. Nikdy jsme si nedovedl představit že u popového alba budu takhle zaposlouchaný a spokojený s tím co slyším.
10) Until the End of Time
Trošku zvolněné tempo. Pro mě asi nejslabší píseň, která je ale 100% směřována k něžnějšímu pohlaví.
11) Losing My Way
Teď se mi zdá že Justin už přeci jen ztrácí dech. Ale kdo by mu to neodpustil. Jedna černá ovce na albu je přesto obdivuhodný výkon.
12) (Another Song) All Over Again
Nejpomalejší song na desce. Typický ploužák. Zavřete oči a uvidíte dívku svých snu jak s ní kroužíte v těsném obětí na parketu. Tak o tomhle je přesně tato píseň. A hlavně má duši. Dominuje zde výborné piano uměle podbarvené akustickou kytarou.
13) Pose
Obnovená spolupráce se Snop DOggem. Popová "vypalovačka" na konec. Dobré a důstojné rozloučení s deskou.
Závěrem můžu jen říct. Král Michael Jackson už je dávno mrtev a konečně je tu nový. Famfáry pro Justina Timberlaka a jeho producentský tým!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 phoebe phoebe | Web | 28. května 2007 v 17:58 | Reagovat

jooooo justin je nej,poclouchám ho každej den:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama